inohom
AKILLI EV SİSTEMLERİ

inohom ile akıllanmış bir evde aydınlatma, perde-panjur, ısıtma ve herşeyi anahtarlardan veya akıllı telefonlarınızdan kontrol edebilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi bilmeniz yeterli, çünkü o akıllı bir sistem.

BİR PROBLEM

Bugün ortalama bir evde uzaktan kumanda , hareket dedektörleri veya kendi anahtarları ile kontrol edilen aydınlatma, ısıtma , güvenlik ve diğer tüketici elektroniği de dahil pek çok cihaz bulacaksınız.

Ev sahibinin ihtiyaçlarını karşılamak için bunların birbiri ile iletişime geçmemesi bir problemdir. Özellik olarak akıllı, ama kullanışlı değil.

HERŞEY MERKEZDEN YÖNETİLİR

inohom akıllı ev sistemi, diğerleri ile karşılaştırıldığında, bütün bilgilerin toplandığı tek bir merkezden yönetilen bir sistemdir.

Bu şu anlama gelir, hareket dedektörü ve anahtar ile sadece basit bir kontrol olan aydınlatma değil, aynı zamanda alarm sistemi, ısıtma, müzik ve diğer herşey kontrol edilebilir. Böylellikle cihazların etkileşimin gücüne hoş geldin diyebilirsiniz…

BASİT KULLANIM

İster evden, ister uzaktan sadece bir kaç dokunuşla evin davranışını ve yaşam şeklini değiştirebilirsiniz.

Sezgisel arayüzü sayesinde kolay kullanım sağlar. inohom ile akıllı ev kavramı kullanışlı ve basit bir sistem haline gelir.

AKILLI OTOMASYON

inohom akıllı ev sistemi, evde ve çevresinde meydana gelebilecek, güvenlik ihlalleri, hava koşulları, patlak su boruları ve daha fazlasını gözler, anında otomatik olarak tepki verir.