Nova Panel Ailesinin Yeni Üyeleri

Yeni yazılım ve yeni donanımı ile çok daha güçlü

H10

10.1″ Ekran

H7

7″ Ekran

V7

7″ Ekran

Yeni Nova Panel Serisi 7″ ve 10″ ekran ölçüleri, yatay ve dikey tasarım seçenekleri ile yeniden tasarlandı.
Kullanıcı dostu tasarıma sahip karşılama sayfasına favori kontrollerinizi ekleyebilir ve hızlı senaryo erişimi tanımlayabilirsiniz. Yan navigasyon barı ile tüm kontrollere tek dokunuşta erişebilirisiniz…

İnterkom, Dahili Sistem Sunucusu, RF Gateway, Termostat, 8 Dijital Giriş, 7 Röle Çıkışı , Wifi ve Ethernet bağlantısı…

Kablosuz Haberleşme

Nova Panel serisi dahili RF Gateway’i sayesinde kablosuz haberleşerek, tüm inohom ürünleriyle entegre çalışır. Projelerinizin elektrik altyapsı inohom için önemli değildir. Ar-Ge departmanımızın sizler için ürettiği özel çözümleri ile her zaman yanınızdayız.

Wifi ve Ethernet Bağlantısı

İster WiFi ile kablosuz, isterseniz de ethernet portu üzerinden kablolu olarak sisteminizi internete açın, evinizi tüm fonksiyonları ile dünyanın heryerinden kontrol edin.

Güvenlik

Hareket, su baskını ve gaz kaçağı gibi durumlar; ilgili dedektörler aracılığı ile denetlenerek inohom tarafından güvenliğiniz sağlanır.

Dedektör alarm durum bilgileri kayıt altına alınır. Saat bilgisi, dedektör ismi ve ilgili güvenlik kamerasından alınan anlık görüntü ile sizi bilgilendirir. Alarmınızın aktif yada pasif duruma alınması halinde, işlemi yapan kullanıcı ve işlem bilgisi bildirim ile gönderilir.

İklimlendirme Yönetimi

Oda bazlı ısıtma kontrolü ve senaryolarla tanımlanabilen iklimlendirme yönetimi ile enerji verimliliğini arttırır. inohom hem doğa dostu, hem de daha tasaruflu bir yaşam sunar.

Farklı tip iklimlendirme sistemlerini, hibrit şekilde tek noktadan derecesel olarak yönetip konforlu bir yaşam alanı elde edersiniz.

IP Senkronizasyon

inohom tarafından geliştirilen IP Senkronizasyon özelliği ile kablosuz otomasyonun kapsama alanı sınırları aşılıyor. AVM, hastane, kamu binası, okul, otel gibi kapsamlı otomasyon projelerinizde inohom ürünleri ile kablosuz haberleşme esnekliğinin avantajlarını yaşayın. Kablosuz haberleşme özelliğine sahip birçok uç birimi, IP üzerinden senkron çalışır hale getirebilirsiniz.

Sistemin en güçlü özelliklerinden biri olan detaylı yetkilendirme ve log kaydı özelliği; kablolu ve kablosuz uç birimleri ile kontrol ve izleme yapabileceğiniz kapsamlı bir bina otomasyonunu mümkün kılar. Web arayüzü desteği ile tüm sisteminizi tek merkezden yönetebilrsiniz.
Yeni Nova Panel işletim sistemi bunun için geliştirildi…

Kablosuz Çözüm

Yeni nesil Nova Paneller dahili 8 giriş 7 çıkışı ile evinizin kontrolünü sağlarken, kablosuz haberleşme yeteneği sayesinde diğer inohom ürünleriyle haberleşerek senkron bir şekilde yaşam alanınızı yönetir. Kontrol panelinizin herhangi birşekilde devre dışı kalması durumda dahi, inowave crypto algoritması sayesinde sistem sorunsuz şekilde çalışmasını devam ettirebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek güvenlikli şifreli haberleşme yeteneği ile dış saldırı ataklarına karşı korunmuş olursunuz.

Mobil Uygulama

iOS ve Android işletim sistemi için geliştirilen kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun yaşam alanınızı yönetip izleyebilirsiniz.

İnterkom araması veya alarm oluştuğunda, inohom size bildirimler göndererek her durumdan haberdar olmanızı sağlar.

Yüksek Performans


Linux işletim sistemiyle tam güvenlik sağlarken yüksek hızlı ve 4 çekirdekli işlemcisi ile size performanslı bir kullanım deneyimi yaşatır.

IPS EKRAN


Ekrana farklı açılardan baktığınızda renk kaybı gerçekleşmez.
1 mm kalınlığında cam yüzey ve yüksek dokunmatik hassasiyetiyle kapasitif ekran kalitesini hissedersiniz.

Yüksek Ses Kalitesi


Eliptik kabinli özel hoparlör tasarımıyla;
İnterkom görüşmesi, zil ve alarm uyarılarında ses kalitesini farkedeceksiniz.

Teknik Özellikler

Ekran
H10:10″ IPS Kapasitif Dokunmatik
H7-V7:7″ IPS Kapasitif Dokunmatik
Çözünürlük:1024×600 pixel
Tasarım:1 mm Temperli Cam Yüzey, Ankastre
Haberleşme:RF (inowave)
WiFi
Ethernet
Girişler:8 Dijital Giriş
Çıkışlar:3+4 Röle – 277VAC 10A
Sensör:Dahili Sıcaklık Sensörü (0.5 C° Hassasiyet)
Besleme:12 VDC
İşletim Sistemi:Linux OS
İşlemci:1.5 Ghz 4 Çekirdek
RAM:1 GB
Hafıza:16 GB
Bağlantılar:Vidalı Klemens
Koruma Sınıfı:IP 20
Ölçüler
H10:320mm x 198mm x 38 mm
H7:250mm x 157mm x 38 mm
V7:157mm x 250mm x 38 mm
Kurulum:Sıva Altı Duvar Montaj